FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

“KARİZMAMI ÇİZDİRTMEYİN”

“KARİZMAMI ÇİZDİRTMEYİN”

AK Parti Yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ise esprili konuşmasıyla  Adalar ilçe kongresine damgasını vurdu. Kendisinin Yerel yönetimlerden sorumlu olduğunu dile getiren Kaya, partililerden Adalar’ı kazanarak kendisinin karizmasının çizilmemesini istedi.
AK Partinin bir vefa partisi olduğunu kaydeden Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, “Biz bizden önce siyaset yapan büyüklerimizi, hangi siyasi partinin mensubu olursa olsun, eğer ülkenin, kentin, milletin vicdanı olmuşsa o insanlara biz vefa gösteririz. Biz şehrimizin kadim değerlerine vefa gösteren bir partiyiz”dedi.
Vefa ve hizmet ile 2001’den bu yana koşmaya devam ettiklerini kaydeden Kaya, “Biz aynı zamanda vizyon partisiyiz. Bizim hayallerimiz var. Geriye dönüp baktığımızda inanılmaz güzel işler yaptık. Hastanelerimizde cenazelerimizi almak için senet imzalatıldığı dönemden, fabrikaların kapatıldığı zamandan, yazar kasaların başbakanlık kapılarına atıldığı anlardan bugün çok muhteşem bir noktaya geldik. Hem de parti kapatma davalarını, 367 garabetini, MİT krizlerini, gezi olaylarını, 17-25 Aralık rezaletini ve 15 Temmuz gibi ihaneti yaşayarak geldik. Çok güçlü bir partiyiz, bu gücümüzü AK Parti ailesinden ve sadece oy verenlerden değil, 80 milyondan alıyoruz.” dedi.
AK Parti’nin daha çok yapacak işi olduğunu belirten ve şehirlerin ve ülkenin daha iyi noktaya gelmesi için çok çalışmaları gerektiğini belirten Kaya, bunun için güçlü birlikteliklere, güçlü beraberliklere ihtiyaç duyduklarının da altını çizerek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın döneminde Adalar’da o günkü siyaset yaptığımız partimizin 450 civarında oyu vardı. Ne yaparsak yapalım, bunu 500’e çıkmayacağını bildiğimiz halinde İstanbul Belediyesi olarak Adalar’a su getirdik. Denizin altından 2006 yılında Doğalgaz’ı buraya taşıdık”dedi. Türkiye’nin iki önemli seçime gittiğini dile getiren Kaya, kendisinin Belediyelerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olduğunu hatırlatarak, “Sizden ricam var bana yardımcı olun. Türkiye’deki belediyelerin 884’ü bizde. Anadolu Yakasında Kadıköy, Maltepe, Kartal, Ataşehir, Adalarda büyük bir hikaye yazamazsak benim karizmam çizilecek.  Sizden ricam gelin şu kardeşinize yardımcı olun. Gelin  bana değil, Tayyip beye değil  AK Partiye değil Adalara bir el atalım. Adaların daha iyi hizmet alması için üzerimize düşeni yapalım. Adalar’da belediye’yi AK Partiye kazandıralım. Bunun için hangi dilin, hangi dinin mensubu olursa olsun herkese sevelim, saygı gösterelim. Bize olan tavırlarına bilmemize rağmen onların gönlünü alalım”diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.