FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

“HİÇ YORULMAYACAĞIM”

“HİÇ YORULMAYACAĞIM”

CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel’in seçim çalışmaları karnaval havasında geçiyor. İlginç görüntülerin ortaya çıktığı çalışmalarda Başkan adayı Yüksel, hiç yorulmadan gece gündüz Kartal’a hizmet için çalışacağının sözünü verdi.
Hasan DEMİR
Adaylığı açıklandığı günden beri hiç durmadan Kartal’ı gezen ve vatandaşlar ile buluşan CHP Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel’e olan ilgi ve sevgi gün geçtikçe daha da büyüyor. Göreve seçilmesi halinde gerçekleştireceği projeleri Kartal halkına anlatan Yüksel’in çalışma programı ise çok renkli geçiyor.
CHP Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, Yunus Mahallesi’nde bulununan Bilecik ili ve ilçeleri Kültür Derneğiile Tokat Görgeli derneklerini ziyaret etti. Sokak buluşmasında her iki ilin gelenek ve göreneklerine göre karşılanan Yüksel burada davul zurnalarla karşılandı. Bileciklilerin yöresel kaşık oyununu da oynayan Yüksel,  toplumun her kesiminin Kartal’da kardeşçe barış içinde yaşadığına dikkat çekti. CHP’li Kartal Belediyesi’nin hizmetlerini 31 Mart akşamından itibaren kendisinin devir alacağını dile getiren Yüksel, “Kartal’ın eksiklerini tamamlamaya geliyorum. Her mahallemize eşit hizmet vereceğiz. Kartal’ın her mahallesini kalkındıracağız. Kültür Merkezleri, spor kompleksleri gibi  yatırımlarla ilçemizi donatacağız. Aydınlatma problemini tamamen ortadan kaldıracağız. Eğer elektrik dağıtım şirketi bunu yapmazsa Belediye olarak biz yapacağız. Ailelerimizin rahatlıkla sokaklara çıkabileceği ve parklarında dolaşabileceği bir Kartal’ı sizlerle buluşturacağız. Hem hizmetlerimizle, hem de sevgi, saygı ve güler yüzle sizlerin yüzünüzü güldürmek istiyorum”dedi. Yüksel konuşmasında,  Kartal’ın doğru eller tarafından yönetilmemesi halinde yeşil alanların tamamının rezidanslarla donatılacağını öne sürdü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.