FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

HAVUZ OLUŞTURULACAK

HAVUZ OLUŞTURULACAK

DSP Adalar Belediye Başkan adayı Coşkun Özden, gençlerle bir araya geldi. Adalar’da işsizlik sorununa el atacaklarını ve istihdam alanları yaratacaklarının müjdesini veren Özden, huzurlu Adalar, mutlu Adalılar için çalışacaklarını söyledi.
Hasan DEMİR
31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala DSP Adalar Belediye Başkan adayı Coşkun Özden’e olan ilgi, sevgi ve destek her geçen gün biraz daha büyüyor. Adalıların oluşturduğu “Halk ittifakı” olarak DSP’den aday olan Coşkun Özden bir araya geldiği gençlerle düzenlediği toplantıda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Adalar’da yaşanılan siyasi konjöktör nedeniyle kendisinin aday olması üzerinde gelen yoğun baskılar neticesinde DSP’den Belediye Başkan adayı olduğunun altını çizen Özden,   Adalar’da halk ittifakı olarak hiçbir siyasi gerginliğin içinde yer almayacaklarını ve tüm partiler ile adaylarına saygı duyduklarını da ifade ederek, “İlk yola çıktığımızda iki-üç kişiydik. Rüzgar fırtınaya dönüştü, on binlere doğru ilerliyoruz. 31 Mart akşamı zaferle sonuçlanacak olan bu hareket, ittifakın yanı sıra Kuva-i Milliye hareketi olarak tanımlanıyor. Bizde bu üstlendiğimiz görevden dolayı büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi.
ADALAR EMİN ELLERDE
Adalar’ı geleceğe taşıyacaklarını da sözlerine ekleyerek destek isteyen DSP Belediye Başkan adayı Coşkun Özden,  oluşturacakları havuz sistemiyle Adalı gençlerin işsizlik sorununa çözüm bulacaklarını belirterek, “İstihdam alanlarının açılmasına önem vereceğiz. Adalar Belediyesi olarak öncelikle Adalı gençlerimizin istihdam edilmesini sağlayacağız. Bunun yanında Üniversite okuyup işsiz olan gençlerimizi istedikleri alan ve konularda da İstanbul genelinde görüşmeler yaparak iş sahibi olmalarını sağlayacağız. Bunun içinde havuz sistemi geliştireceğiz. Bu sistem öyle bir işleyecek ki; Adalarımızda kesinlikle işsiz gencimiz kalmayacaktır” dedi. Siyasette gençlerin önünü açtıklarını da dile getiren Özden, Belediye Meclis Üyesi aday listelerinde önceliği üniversite mezunu gençlere öncelik verildiğini vurguladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.