FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

BİLECİKLİLERDEN TAM DESTEK

BİLECİKLİLERDEN TAM DESTEK

CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, Tophselvi mahallesine kültür merkezi yapacaklarının sözünü verdi.

CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, 31 Mart yerel seçim çalışmaları nedeniyle Topselvi Mahallesinde esnaf gezisi gerçekleştirdi. Ardında da İstanbul Bilecikliler Derneği’ni ziyaret ederek burada vatandaşlar ile buluşan Yüksel, dostluğu, kardeşliği, barışı, gönül almayı, sevgiyi Kartal’da ilmik ilmik örmek için göreve talip olduğunu söyledi.
Sabahın erken saatlerinden itibaren Topselvi ve Yalı Mahallelerinde seçim çalışmalarını gerçekleştiren CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, mahalle berberinde traş oldu. Esnaflardan alış verişte yapan CHP’li Yüksel, bölgede bulunan dernek, vakıf, spor kulüplerini de ziyaret etti. Yaşlıların elini öperek hayır dualarını almayı da ihmal etmeyen CHP Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, beraberinde ilçe Başkanı Muammer Çelebi, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan, Belediye Meclis Üyesi aday adaylarıyla beraber Bilecikliler derneğinde de bölge halkıyla buluştu.
İLMEK İLMEK DOKUYACAĞIZ
Aralarında Bilecik’inde bulunduğu bir çok bölgeye kültür gezileri düzenleyeceklerini ifade eden Gökhan Yüksel, “Maalesef kutuplaştık, maalesef biraz gerildik; dostluğu, kardeşliği, barışı, gönül almayı, sevgiyi Kartal’da ilmik ilmik örmek için geliyorum. Belediye başkan yardımcılığı dönemimde sevgili belediye başkanım Altınok Başkanla birlikte o hizmet anlayışını; herkese eşit mesafede olan, tüm dernekleri kucaklayan, yapabildiğim ölçüde icraatları hayata geçirme felsefesi ile yine yolumuza devam edeceğiz” dedi.
NEFES ALDIRACAĞIZ
Gerçekleştirecekleri projeler ile Kartal’ın tüm mahallelerine nefes aldıracaklarını dile getiren Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, “Topselvi’ye, Yalı’ya bu bölgeye bir kültür merkezi, akabinde içinde kreşi olan, kütüphanesi olan, gençlerimizi buluşturacağımız mutlaka bir kültür merkezi tesis edeceğiz.  Ayrıca birkaç tane park projemizi hayata geçireceğiz. Yaşam standardını arttırmak, bizim ilk felsefemiz olacak” dedi.
KARANLIKTAN AYDINLIĞA
Bölgenin aydınlatma sorununa da el atacaklarını vurgulayan Yüksel, kendisinin doğma büyüme Kartallı olduğunu hatırlatarak “Çünkü Kartallıyım, Kartal’da doğup büyüdüm, buranın eksiklerini tamamladığım zaman bunun keyfi bir başka oluyor. Hepimizin çocuğu, yeğeni, kızı, oğlu dolayısıyla hepimizin ailesi buralarda. Yaşamı kolaylaştırmak, yaşam standardını arttırmak, bizim ilk felsefemiz olacak. Bu noktada genç kardeşlerimizin problemlerini biliyorum, bu bölgedeki madde bağımlılığı ile ilgili sıkıntıları biliyorum; bunu en derinden yaşayan, gören çocukluk arkadaşlarımın burada sohbetini, muhabbetini yaptığımız sorunlarla ilgili mutlaka üç mahallemizin tam ortasında bir spor kompleksimiz olacak, gençlerimizi spora yönelteceğiz. Ben ilkokul çağlarında hentbolla, basketbolla tanıştığımda içimizden arkadaşlarımız kulüp seviyesine gelip sporcu oldular. Caddelerimizi güzel şekilde aydınlatıp çocuklarımızı spora teşvik ettiğimiz zaman temel sorunlarımız gitmiş olacak. Bu sadece Kartal Belediyesi’nin görevi değil, bu bütün bireylerin görevi, bütün kamunun görevidir. Ben birleştirici, uzlaştırıcı diyalog yollarını arttıran bu anlayışla bütün dernekleri ve kurumları yanıma alıp bunun mücadelesini vereceğim”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.