FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

AK PARTİ’DE İKİNCİ LİSTE

AK PARTİ’DE İKİNCİ LİSTE

Pandemi nedeniyle ara verilen ve yeni yıl ile birlikte devam edecek olan AK Parti Adalar ilçe kongresinde iki liste yarışa girmeye hazırlanıyor.
Genel Merkezin mevcut ilçe başkanı Sina Şen’i yeniden aday göstermesinin ardından AK Parti ilçe kurucuları arasında yer alan Mali Müşavir Ahmet Ordu’da başkanlık yarışında kendisinin de olacağını duyurdu.
AK Parti’nin ilçe kurucuları arasında olan ve partinin ağır toplarının da desteğini alan Mali Müşavir Ahmet Ordu, partisinin ilçe başkanlığına hazırlanıyor. Parti içinde birlik ve beraberliği sağlayarak, Adalar’a damgalarını vuracaklarını dil getiren Ordu, yerelde de AK Partiyi iktidar yapabilecek kadrolar ile yola çıkacaklarını vurguladı.
ADALIYA ADALI BAŞKAN
Adalıların ve esnafların yakından tanıdığı sevilen ve sayılan Mali Müşavir Ahmet Ordu, Adalar’ın merkezi hükümet tarafından çözmesi gereken sorunları da çok iyi bildiklerini ve çözüme kavuşturacak adımları atacaklarını dile getirdi. Adalıların Adalı bir ilçe başkanına ihtiyaç duyduğunun altını da çizen Ordu, “Elbette burada AK Parti hükümetimizin çözmesi gereken sorunları mevcut. Bunları da en iyi Adalı olan Adalar’ın ekmeğini yiyen, suyunu içen, havasını koklayan Adalı ilçe başkanı çok iyi bilir. Adalı olmayanlar Adalar’ın sorunlarını çözüm getiremez. Partimizin tüm kademelerini Adalılardan oluşturacağız. Siyasi gelecekleri için Adalar’a gelenlere Adalılar prim vermez. Bunun bilincinde olarak hareket etmekteyiz”dedi.
BAYRAK YARIŞI
İlçe Başkanlığı hem kamuoyunda hem de parti içinde büyük yankı uyandıran, Ordu kendisinin adaylığının bir rekabet değil, bayrak yarışı olduğunu söyledi. AK Partinin kurulduğundan bugüne kadar yoluna baş koydukları dava için göreve talip olduğunun altını çizen Ordu, “Hedefimiz partimizin menfaati için küskün ve dargın olan kardeşlerimizi yeniden aktif siyasete kazandırmak ve bir araya getirmektir. Siyasetin insan sermayesi ile yapıldığının farkındayız. Bunun için Adalar’da çok daha fazla çalışarak, partimizin ilçemizde daha fazla güçlenmesi sığ durumdan kurtarmak için gece gündüz çalışacağız. Partimizin Adalar belediye yönetimini kazanabilmek için oy oranını artırıp yerelde iktidar, genelde oy oranımızı artıracak projelerimiz bulunuyor. Ben hedefleri olan bir insanım. Hedefimde de arkadaşlarımızla birlikte güçlü bir yönetimle partimizin ilçemizdeki çıtasını daha üst seviyeye çıkarmaktır. Oluşturacağımız yönetimde her Adalı kendisini bulacaktır. Her kesimi kucaklayan birlik ve beraberliği kamuoyuyla bütünleştirerek ilçemizin sorunlarının çözümü noktasında elimizi taşın altına koymak için bu göreve talibiz. Yönetim kurulu üyelerimizi önümüzdeki süreçte Adalılara açıklayacağız”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.