FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

Adalar’da Gül açacak!

Adalar’da Gül açacak!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun önerisiyle Parti Meclisi tarafından Adalar Belediye Başkan adaylığına getirilen Gazeteci Erdem Gül, ilçeye geldi. Ayağının tozuyla Adalar’da gövde gösterisi yapan Gül esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
Günlerdir kamuoyunda adaylığı tartışılan Gazeteci Erdem Gül, Adalar’a ayak bastı. Maltepe İskelesinde İlçe Başkanı Kerem Tunç tarafından karşılanan CHP adayı Ekrem Gül Belediye Başkanı Atilla Aytaç’ı makamında ziyaret etti. Burada mevcut Belediye Meclis Üyeleriyle tanışan Gül,  Adalar Belediyesi önünde kısa bir açıklama yaptı. Daha sonra beraberinde Belediye Başkanı Atilla Aytaç, İlçe Başkanı Kerem Tunç, ilçe yönetim kurulu üyeleri, partililer ile birlikte ilçe binasına kadar yürüdü. Yaklaşık 300 civarında partili ile Recep Koç caddesi üzerinde gövde gösterisi yapan Ekrem Gül, vatandaşlarla sohbet ederek esnaf ziyaretinde bulundu.
Belediye binası önünde Adalılara hitaben konuşma yapan CHP’li Erdem, güzel bir havanın bulunduğuna dikkat çekerek, yüzlerin güldüğünü belirtti. Adalara gelirken her kesin yüzünün güldüğünü ve kimsenin üzüntülü olmadığını gördüğünü ifade eden Erdem, “Sıkıntılı üzgün insan çok az gördüm. Bu keyif verici. Ben bir Gazeteciyim. Gazeteci olmak bütün memleketin sorunlarını bilmek demektir. Kişisel olarak adayı biliyorum. Ada Türkiye’nin İstanbul’un ortasında bütün zenginliği bir ara bulunduran bir mekan. Biz bu güzellikleri zenginlikleri artıracağız, geliştireceğiz. Adaların kendi içindeki dayanışmasını artıracağız. Adanın bilinirliğini artırmamız lazım. Ada bilinmeden tek başına yaşayan bir yer olarak kalmamalıdır. Bütün dünya ile memleketimize bütünleşmesi birleşmesi gerekir. Adanın iyi taraflarını artarak çoğaltarak devam edeceğiz. Kimseyi kırmayacağız. Buraya mücadeleye gelmedik. Adalar daha çok haksızlığa uğramışları, hakları yenilmiş olanlara sahip çıkan bir yerdir.”dedi. Türkiye’nin mutsuz, umutsuz bir dönemden geçtiğini de ifade eden Erdem, “ Türkiye’nin morali yüksek değil. Adadan bu morali yükselmeye katkı vermek lazım.  Onun için Ada’nın işlevi çok önemli. Bunun için umutsuzluğa gerek yok. Hep beraber kimseyi kırmadan, seçmeni dışlamadan birlikte çalışacağız. Daha umutlu, keyifli güçlü bir Ada olsun diye aranızdayım”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.