FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

Tuzla Belediyesi’nin örnek projelerinden bir tanesi olan gönül elleri çarşısı, çalışmalarını Ramazan ayında da aralıksız olarak sürdürüyor. Paranın geçmediği gönül elleri çarşısına gelen yardıma muhtaç vatandaşlar gıdadan, giyime kadar tüm ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılayabiliyor.
Gönül Elleri çarşısı bünyesinde bulunan 14 komisyon sokak sokak dolaşarak ihtiyaç sahibi vatandaşları belirliyor. Alan el ile veren eli buluşturan ve Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı himayesinde olan Gönül Elleri Çarşısı Ramazan Ayı boyunca bin aileye gıda çeki, 200 aileye sıcak yemek, 2 bin aileye gıda kolisi, 2 bin çocuğa da bayramlık hediyeler dağıtacak.
EN BÜYÜK GÜVENCE BAĞIŞLAR
Tuzlalıları Gönül Elleri Çarşısına bağış yapmaya çağıran Dr. Fatma Yazıcı,” Bizim yaptığımız yardımlar kadar vatandaşlarımızın bizlere ulaştıracağı bağışlar da büyük önem arz ediyor. Gelin Gönül Elleri Çarşımız aracılığıyla binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşımıza birlikte ulaşalım” dedi. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na bağış yapmak isteyen vatandaşlar, 444 09 06 numaralı Tuzla Belediyesi İletişim Merkezi’nden veya Gönül Elleri Çarşısı’na gelerek kumanya, iftar, fitre ve bayramlık bağışlarından istediklerini seçerek İyilik Ordusu’na dahil olabilecekler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.