FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

2021 yılbaşı çekilişi için geri sayım başladı. Her yıl noter huzurunda ve canlı olarak yapılan büyük ikramiye çekilişi için talihliler, aldıkları çeyrek, yarım ve tam biletlerle çekilişin yapılacağı gün ve saati bekliyor. Yılbaşında yapılacak çekilişlerde kullanılan çeyrek, yarım ve tam biletlerin fiyat listesi ise belli oldu.
2021 YILBAŞI BİLET FİYATLARI NE KADAR? İŞTE ÇEYREK, YARIM VE TAM BİLET FİYATLARI
Millî Piyango İdaresi, 2021 yılbaşı çeyrek bilet fiyatını 25 TL, yarım bilet fiyatını 50 TL ve tam bilet fiyatını ise 100 TL olarak belirledi.
2021 YILBAŞI BÜYÜK İKRAMİYESİ NE KADAR?
Millî Piyango İdaresi, 2021 yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye ödülünün 100 milyon Türk lirası olduğunu açıkladı. Millî Piyango yılbaşı sonuçları 31 Aralık 2020’de çekilişin hemen ardından millipiyangoonline.com’da açıklanacak. Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının 563 milyon 400 bin Türk lirası olacağı çekilişin ardından, amorti sonuçları da dâhil olmak üzere bilete ikramiye çıkıp çıkmadığı millipiyangoonline.com aracılığıyla öğrenilebilecek.
MİLLİ PİYANGO OYNAMANIN KURALLARI
Millî Piyango’da tam, yarım ve çeyrek bilet olmak üzere 3 çeşit bilet bulunmaktadır. Oynanan ve kazanılan bilet yarım biletse ikramiyenin yarısı; çeyrek biletse ikramiyenin çeyreği kazanılmış olur.Kazanan kategoriler çekilişlerde değişkenlik gösterirken, Milli Piyango’da iki tane özel kategori yer alıyor. Amorti, son kazanan kategoridir. Birincisi 0-4 arasından ikincisi 5-9 arasından olmak üzere 2 basamak çekiliyor. Son basamağı bu 2 sayıdan biri olan biletlere amorti ikramiyesi isabet ediyor. Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her basamağındaki numaraya göre bir farklılık gösteren ikramiyelere denir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.