FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

Muhtemelen Şubat ayında yapılması planlanan AK Parti Kartal ilçe teşkilatı kongresi öncesinde genel merkez tarafından aday gösterilen Ebubekir Taşyürek, liste çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Genel Merkezin ismini açıklamasının ardından birlikte çalışabileceği yönetim kurulunu oluşturma çalışmalarını hızlandıran İlçe Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, partinin eski yöneticileri ve STK temsilcileriyle bir araya geliyor. Genel Merkez adayı Ebubekir Taşyürek yönetim kurulu listesini yön verirken eski ilçe başkanlarından Mehdi Akman ve Avukat Temurhan Yıldız ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Deneyimli iki eski ilçe başkanından yönetimde yer alabilecek isimler üzerinde görüşen ve önerilerini dinleyen Taşyürek’in hazırladığı liste önümüzdeki süreç içinde ise kamuoyuna açıklanması bekleniliyor. Taşyürek yaptığı çalışmalar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı 7.Olağan Kongresi öncesinde, teşkilatımızda bu güne kadar görev almış; kurucularımız, ilçe başkanlarımız, ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz, mahalle başkanlarımız, kanaat önderlerimiz ve STK başkanlarımızla istişarelerimiz devam ediyor. Bu kapsamda kıymetli görüşlerini bizimle paylaşan; Temurhan Yıldız ve M.Mehdi Akman başkanlarımıza ve diğer bütün dava kardeşlerimizle, gönüldaşlarımıza çok çok teşekkür ederim.Biz çok büyük ve güçlü bir aileyiz”dedi.
Bu arada AK Parti’nin Kartal’da yapacağı kongre de ilçe eski yöneticilerinden Zafer Gümüş’ün de ilçe başkanlığına aday olduğu ve liste hazırladığı öğrenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.