FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

FACİAYA DAVETİYE!
Kartal’ın Esentepe Mahallesi Anafartalar Caddesi Kastamonu Sokak’ta açıkta bırakılan elektrik kabloları tehlike saçıyor.
Kastamonu sokak üzerinde inşaatı tamamlanan ve kaldırım çalışmaları sona eren bir iş merkezinin önündeki yol yapımı sırasında aydınlatma direkleri konularak elektrik kabloları çekildi. Aylardır bir türlü bitirilemeyen yol çalışması sırasında, elektrik kablolarının bir kısmı açıkta bırakıldı. Korumasız bir şekilde kaderine terk edilen elektrik kabloları nedeniyle Kastamonu sokak sakinleri korkulu günler yaşıyor. Vatandaşlar bir türlü tamamlanamayan yol çalışması nedeniyle
mağdur olduklarını dile getirirken, elektrik kablolarının da faciaya davetiye çıkardığını söylüyorlar.
Duruma tepki gösteren vatandaşlar, “İnşaat bitti, kaldırım çalışmaları sona erdi. Ancak Belediye yolu tamamlayamadı. Yarım kalan çalışmalar nedeniyle de aydınlatma direklerine giden elektrik kabloları açıkta bırakıldı. Sokakta rahat yürüyemediğimiz gibi, bu kablolar nedeniyle kabus yaşıyoruz. Çocuklarımızı sokağa bırakmaya korkuyoruz. Olası bir yağış durumunda ucu açık bırakılan bu kablolar suyla temas ederek bir olumsuzluğa neden olabilir. Durumu Kartal Belediyesi başta olmak üzere yetkililere bildirmemize rağmen halen bir sonuç alamadık” dediler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.