FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

YILIN NİKAHI


Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ile Sibel Doğan, hayatlarını birleştirdi. Geçtiğimiz yıl yapılan yerel seçimler arifesinde nişanlanan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ile Sibel Doğan’ın nikah törenleri yapıldı.
Daha önce yapılması planlanan ancak ülkemizi de tehdidi altında tutan COVİD-19 virüsü nedeniyle iki kez ertelenen nikah töreni Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nin bahçesinde gerçekleşti. Sosyal mesafenin korunduğu nikah törenine katılanlara maske ve dezenfektan dağıtıldı.
Nikah öncesinde,ailesi ile birlikte kız evine giden Damat adayı Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, gelin Sibel Doğan’ı gelin aracı yaptığı makam aracıyla aldı. Gökhan Yüksel ve Sibel Doğan’ın akrabaları ve arkadaşları tarafından hazırlanan araç konvoyu ile birlikte Bülent Ecevit Kültür Merkezi’ne doğru yola çıktılar. Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nin balkonundan misafirlerini selamlayan gelin ve damat daha sonra sahil yolu üzerinden nikah için hazırlanan plaforma müzik eşliğinde yürüdüler.
NİKAHI İMAMOĞLU KIYDI
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ile eşi Sibel Doğan’ın nikahlarını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı. Kartal’ın tarihine geçen nikah töreninin şahitliklerini ise aralarında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Erdoğan Toprak, Onursal Adıgüzel, Gamze Akkuş İlgezdi, CHP Gurup Başkanvekili Özgür Özel’in de bulunduğu CHP üst düzey yönetiminden isimler yaptı. Belediye Başkanları, CHP Milletvekillerinin de katılım gösterdiği nikah törenine Kartallılar ise büyük ilgi gösterdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.