FLAŞ HABER
Hakimiyet Gazetesi

İçişleri Bakanı Soylu, Herekol Dağı’nda 5 teröristin etkisiz hale getirildiği belirterek Twitter’dan ‘Herekol dağlarından JÖH ve PÖH’lerimizden haberler var, 5 terörist etkisiz hale getirildi. Ama en önemlisi Çemçe grubu yok edilmişti, şimdi de sözde Herekol karargahı çöktü’ paylaşımı yaptı. Operasyona ilişkin İçişleri Bakanlığı da “Siirt’te etkisiz hale getirilen teröristlerden ikisinin, gri kategoride aranan Nahide Timur ve Dilan İlhan olduğu tespit edildi” açıklaması yaptı.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Siirt’teki Herekol Dağı’nda, 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini, böylece PKK’nin bir karargahının daha çöktüğünü duyurdu.
Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:
“Herekol dağlarından JÖH ve PÖH’lerimizden haberler var, 5 terörist etkisiz hale getirildi. Birisi sözde Herekol sorumlusuydu. Ama en önemlisi Çemçe grubu yok edilmişti, şimdi de sözde Herekol karargahı çöktü.”
Operasyona ilişkin İçişleri Bakanlığı da “Siirt’te etkisiz hale getirilen teröristlerden ikisinin, gri kategoride aranan Nahide Timur ve Dilan İlhan olduğu tespit edildi” açıklaması yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.