tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

Yurtduru “MUTLU ADALAR, MUTLU ADALILAR”

Yurtduru “MUTLU ADALAR, MUTLU ADALILAR”

CHP Adalar’da partinin her kademesinde görev yapan ilçe eski başkanlarından Mimar Uluç Said Yurtduru, yapılacak olan yerel seçimlerde Belediye Başkan aday adaylığına başvurdu.
Adalar’da üç dönem CHP ilçe Başkanlığı’nın yanı sıra il başkan yardımcılığı ve kurultay delegelikleri yapan mimar Uluç Sait Duru, 30 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Belediye Başkan aday adayı oldu.
Adaylık dosyasını ilçe Başkan Yardımcısı Ahmet Tanay Garip’e teslim eden Duru, hem siyasi, hem de mesleki kimliği ile Adalar’a hizmet vermek istediğini vurguladı. Adalar’ın sorunlarının çözümü noktasında şimdiye kadar emek verdiğini dile getiren Yurtduru, “Adalar bizim, Adaların tükenmesini istemiyoruz. Bir adalı olarak ilçemizin doğasıyla, deniziyle, kumuyla, güneşiyle ve insanlarıyla daha yaşanılır bir kente dönüştürmek için hazırladığımız projelerimizi devreye sokmak için bu göreve talip oldum” dedi.
Nazım Hikmet’in ^”Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine” sözüyle yola çıktıklarını dile getiren Yurtduru, “Adalarımızda yaşayan her bireyin bir birini sevmesi, kucaklamasına ortam sağlayacağız. Herkesin mutlu olduğu, yaşanılabilir, tertemiz, işsizliğin çekilmediği, çocukların mutlu olduğu, geleceğimizden umutlu olduğumuz, beklentilerimizin yüksek olduğu Adaları yaratmak için aday adayı oldum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.