kartal-ilan
Hakimiyet Gazetesi

“Tuzla’yı daha iyi noktaya getirmek için huzurunuzdayım”

“Tuzla’yı daha iyi noktaya getirmek için huzurunuzdayım”

Başiskele Belediyesi başkan yardımcısı Köksal Ayabakan, başvuruların son gününde Tuzla Belediye Başkan adaylığına başvurdu. Dosyasını ilçe Başkanı Suat Durak’a teslim ederek Belediye Başkanlığına talep açan Köksal Ayabakan, hizmet aşkı ile bu yarışta Tuzla’yı daha güzel bir noktalara getirmek üzere yola çıktığını vurguladı.
Beraberinde partililer ile birlikte Tuzla ilçe Binasına gelen Ayabakan’ın aday adaylığı dosyasını teslim alan AK Parti İlçe Başkanı Suat Durak, AK Parti’nin 31 Mart yerel seçimlerinde yerli ve milli şuuruyla yeniden tarih yazacağını söyledi. Aday adaylarının her birinin çok önemli projelerinin bulunduğunu dile getiren Durak, “Bu koltuklar hakkın korunacağı ve halka hizmet edilecek koltuklardır. Bizde Köksal Ayabakan’ın hizmete hazır olması ve medeni cesaretinden dolayı kutluyorum” dedi.
İlçe binasında partililere hitaben konuşan Tuzla Belediye Başkan aday adayı Köksal Ayabakan ise, belediyecilik geçmişinde elde ettiği bilgi, birikim ve deneyimlerini Tuzla halkına hizmet verme noktasında kullanmak üzere aday adayı olduğunu kaydetti.
Kendilerinin ak davasına gönül veren insanlar olduklarını belirten Ayabakan, “AK davaya gönül verenler halka hizmeti hakka hizmet olarak görürler. İnsani yaşat ki; devlet yaşasın ilkesiyle hareket ederler. Asırlardır bu davaya hizmet eden Türkiye’nin gücüne güç katmak, ülkemize ve Tuzlalılara daha güzel gelecek sunmak için huzurunuzdayım. Güneş tüm dünya’yı  nasıl ısıtıp aydınlatıyorsa, bir tohum insanları besliyorlarsa, bizde Cumhurbaşkanımıza bu seçimlerde Tuzla’dan en güçlü sesi vererek hediye etmek için çıktım yola” dedi.
Şehirlerin birbirleriyle yarıştığını da sözlerine ekleyen Ayabakan, “Bu yarışta Tuzla’yı daha güzel bir noktaya getirmek için ve kimseyi ötekileştirmeden insan odaklı hizmet sevdasıyla karşınızdayım. Peygamberimizin övgüsüne mazhar olan İstanbul’un selamlama ve giriş kapısı olan gözbebeğimiz Tuzlamıza vatandaşlarımızın teveccühü ile hizmet etme arzusu niyetindeyim” dedi.
1969 yılından beri  Tuzla’da yaşadığını da hatırlatan Ayabakan, “Tuzlada Anadolu terbiyesi ile yetişip büyüdüm. Toprağına vefalı Tuzla’nın yetiştirdiği bir evladınızım diye konuştu. Belediyeciliğe 1989 yılında adım attığını ve bugüne kadar geçen süre içinde bir çok hizmette imzası bulunduğunu ve hayat verdiğini de anımsatan Ayabakan, “Yaklaşık 30 yıldır sürdürdüğüm belediyecilik alanında elde ettiğim tecrübemi aidiyat hissettiğim Tuzlaya sunmak için aday adayı oldum. Tek arzumuz daha iyi ve kaliteli bir Tuzla inşaa etmektir”dedi. Şimdiye kadar görev yapan Belediye başkanlarına da teşekkür eden Ayabakan, “Tuzlayı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ak kadrolar yönetecektir. Aday adaylığı süreci sona erdiğinde belirlenecek olan adayımızın etrafında toplanarak onun peşinde ve izinde gidip tüm teşkilatımızla birlikte çalışarak Tuzla’yı yeniden Cumhurbaşkanımıza hediye edeceğiz” diye konuştu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.