kartal-ilan
Hakimiyet Gazetesi

SORUNLARI DA ÇÖZÜMLERİNİ DE BİLİYORUM

SORUNLARI DA ÇÖZÜMLERİNİ DE BİLİYORUM

AK Parti Kartal Belediye Başkan aday adaylarından İş adamı Cevdet Kilim, 40 yıldır ilçede oturduğunu belirterek, Kartal’ın sorunlarına çözüm bulabilmek amacıyla göreve talip olduğunu söyledi.
Kartal’ın en büyük sorunlarından bir tanesinin otopark olduğunu dile getiren Kilim, “İlçe merkezine gittiğinizde aracınızı park edecek yer bulunmuyor. Ben seçilmem halinde ilk icraatım Kartal halkına yeni otoparklar kazandırmak olacaktır” dedi.
İlçe sınırları içinde Belediye’ye ait hiçbir sosyal tesisin bulunmadığına da dikkat çeken Kilim, “Ailece gidip vakit geçirebileceğimiz bir yer yok. Bir tarafı orman diğer tarafı deniz olan Kartal’da akşam belli bir saatten sonra hayat ölüyor. Ben yaklaşık 20 kilometre sahil bandı bulunan Kartal’a toplumun her kesimine hitap edebilecek sosyal tesisler kazandıracağım. Aydos omanlarına yapacağımız tesisler ile halkımızı yeşil alanlara kavuşturacağım” dedi.
Kendisinin Kartal’ın çınar ağacı olduğunu belirten Cevdet Kilim, “35 yıllık ticaret hayatım var. Görevi bana vermeleri halinde seçimleri açık farkla kazanacağıma inanıyorum. Bu dönem şartlar ne olursa olsun birlik ve beraberlik içinde gireceğimiz seçimlerle Kartal’ı AK kadrolar ile tanıştıracağız. Bizimle Kartal şahlanacak, Kartal aklanacak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.