tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ

SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ

AK Parti’den Belediye Başkan aday adaylığına başvuran Meclis Üyesi Kubilay Salihvatandaş ilçede seçimleri AK Parti’den başka birinin kazanmasının mümkün olmadığını söyledi.
Kartal Belediyesi’nde Meclis Üyesi olarak görev yapan Hüseyin Karakaya, Temel Yaz, Fatime Yolcu ve Haydar Göksoy ile birlikte başvuru dosyasını ilçe Başkanı Gürkan Akyol’a teslim eden Kubilay Salihvatandaş, parti içinde aday adaylığı yarışından ziyade Kartal’a hizmet yarışı olduğunu kaydetti. Siyasi yaşamına Fatih’te başladığını ve gençlik kollarının yanı sıra ilçe yönetim kurulu üyeliği, Belediye Meclis Üyeliği yaptığını belirten Salihvatandaş, 12 yıl önce Kartal’ın damadı olarak ilçeye yerleştiğini söyledi.
Temurhan Yıldız’ın ilçe başkanlığı döneminde başkan yardımcılığı yaptığını ve geçtiğimiz yerel seçimlerde de Belediye Meclis Üyesi seçildiğini vurgulayan AK Parti Belediye Başkan aday adayı Kubilay Salihvatandaş, Kartal Paşaspor kulübünün kurucu başkanlığını da yaptığını kaydetti. Kartal’ın son 10 yılda sorunlarının giderek büyüdüğünü ve her alanda geri kaldığını ifade eden Salihvatandaş, “Kurmuş olduğumuz kulübü ilçede stad olmadığı için federe bile yaptıramadık. Ulaşım sorunu, sosyal, kültürel ve ekonomik sorunları bulunan ilçemizin kaderini değiştirmek üzere göreve talip oldum”dedi. Kartal’da diğer partilerin belediye başkanı çıkarmasının da mümkün görünmediğini inandığını belirten Kubilay Salihvatandaş”AK Parti burada ne bıraktıysa aynen duruyor, üstüne hiçbir şey yapılmadı. Burada AK Parti kadroları olarak ilçemize neler yapılacağını çok iyi biliyoruz. Partimizin bayrağını yeniden Kartal’a dikmek için var gücümüzle çalışacağız”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.