tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

Seçim Meşalesi yakıldı

Seçim Meşalesi yakıldı

AK Parti Kartal Kadın Kolları önümüzdeki yıl Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için start verdi. Kadın Kolları Başkanı Arzu Öğüt Şimşek, 24 Haziran seçimlerinde yazdıkları tarihi yerel seçimlerde yeniden yazacaklarının altını çizdi. AK Parti İlçe Başkanı Gürkan Akyol ise,
AK Parti Kartal Kadın Kollarının düzenlediği  “Demokrasi Kahramanları Türkiye’nin Kadınları” programı geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe bölge milletvekilleri, il yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol’da katıldı. Yazar Abdurrahman Dilipak ile sosyal medya fenomeni Abdurrahman Yavuz’un konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, AK Parti kadınlar seçim startını da verdi.
Kadınlar olarak Kartal’da büyük işler başaracaklarının altını çizen Kadın Kolları Başkanı Arzu Ögüt Şimşek konuşmasında, “24 Haziran seçimlerinde kapı kapı dolaşarak, partimizi Kartal’da birinci parti yaptık. Aynı şevk ve azimle şimdi önümüzdeki yerel  seçimlere hazırlanıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Kartal’ı yeniden AK belediyeciliğe kavuşturucağız”dedi. Toplantıda İlçe Başkanı Gürkan Akyol, mahalle kadın temsilcilerine plaket verirken, “Biz kendimize Kartal’ı AK Partili kadrolara kazandırmak için söz verdik. Göreve geldiğimizde ne olursa olsun, Kartal’ı alacağız dedik.  24 Haziran seçimlerinin finalini yerel seçimlerde yapacağız. Bugün yerel seçimlerin şelalesini kadınlarımız ile birlikte buradan yaktık”dedi. Kartallıların 10 yıllık AK Belediyeciliği özlemini gidereceklerini dile getiren Akyol, “Alışveriş için Pendik’e, Tuzla’ya yada Maltepe’ye gitmek zorunda kalan Kartallılar artık özledikleri hizmet anlayışı ile buluşmaya az kaldı. Köye dönüşen Kartal’ı yeniden modern yaşanılır bir kente dönüştüreceğiz”dedi.  Gazeteci Yazar Abdurrrahman Dilipak ve sosyal medya fenomeni Abdurrahman  Yavuz ise konuşmalarında kadınların gücünden bahsederken, Kartal’ın kazanılması noktasında en büyük görevin kadın kollarına düştüğünü söylediler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.