tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

SANKİ TAPULU MALI!

SANKİ TAPULU MALI!

Kartal’da bulunan Ahmet Şimşek Koleji hemen yanında bulunan Çetinkaya sokağını trafiğe kapattı. Babasının malı gibi sokağı işgal eden Ahmet Şimşek’e çevre esnafından tepki yağıyor.
Hasan DEMİR
Kartal’da faaliyet gösteren kolejin sahibi Ahmet Şimşek, iki binasının arasından geçen Çetinkaya isimli sokağı işgal ediyor. Yolun giriş ve çıkışlarını dubalarla kapatarak, trafiğin aksamasına neden olan Ahmet Şimşek kolejinin iş güzarlığına bölge esnafı ve vatandaşlar kimin dur diyeceğini soruyor.
AK Partili Arif Dağlar döneminde Kartal Belediyesi Ahmet Şimşek Kolejinin bir bloğuna taşındı. Giriş kapısı Çetinkaya sokakta olması nedeniyle Belediye güvenlik nedeniyle yolu kapattı. Ancak geçtiğimiz yıllarda Belediye yeni hizmet binasına taşınmasının ardından sokak yeniden eski haline getirilerek trafiğe açıldı.
YENİDEN İŞGAL EDİLDİ
Yıllardır sokağın trafiğe kapalı olmasını fırsat olarak değerlendiren Ahmet Şimşek koleji, söz konusu Çetinkaya Sokağını yeniden trafiğe kapattı. Üstelik giriş ve çıkışlarına dubalar koyan kolej bunları kaldırmak isteyenlere ise izin vermiyor. Sokağı babasının malı gibi kullanan Ahmet Şimşek Kolejine tepki gösteren bölge halkı, “Burası Belediye’nin resmi sokağıdır. Kimsenin özel mülkü yada malı değil. Kolej burayı tapulu malı gibi yıllardır işgal ediyor ve trafiğe kapatıyor. Böyle bir saçmalık olmaz. Burada zaten yoğun olan trafik bu sokağın da kapalı olması nedeniyle içinden çıkılmaz bir hale geliyor. Her tarafı otopark gibi kapatan kolejin bu tutumuna hangi yetkili dur diyecek.”dediler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.