tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

PROJELERİ İLGİ ÇEKTİ

PROJELERİ İLGİ ÇEKTİ
 • Yerel seçimler öncesinde Kartal AK Parti’de Belediye Başkan aday adayları netleşti. Partinin çeşitli kademelerinde görev yapan Onur İncehasan, Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.
  Kendisini destekleyen partililer ve vatandaşlar ile birlikte ilçe binasına gelen Onur İncehasan, başvuru dosyasını ilçe başkanı Gürkan Akyol’a teslim etti.
  30 YILDIR KARTAL’DA
  İĞDAŞ’ın üst kademelerinde görev yapan Onur İncehasan, 30 yıldır Kartal’da ikamet ettiğini bildirdi. AK Parti’nin kurucu ilçe yönetiminde görev alarak siyasete atıldığını belirten İncehasan, “Gelecek Kartal vizyonu, ortak akıl ve insan odaklı hizmet anlayışını ilçeye getirerek, hizmet vermeye adayım”dedi. Kartal’ın hak ettiği, gönülleri kazanan sosyal belediyecilik anlayışı ile yönetilmesinin gerektiğini sözlerine ekleyen İncehasan, İGDAŞ gibi belediyeciliğin yüz akı bir kuruluşta verdiği 20 yıllık hizmet ve üst yöneticilik deneyimini, Kartal’da Belediye Başkanı olarak sürdürmek istediğini söyledi.
  SOKAKLARI ADIMLADIM
  Kartal’ın tüm sokaklarını adım adım gezdiğini ve sorunlarını çok iyi analiz ettiğini belirten AK Parti Belediye Başkan aday adayı Onur İncehasan, “Kartal’ı yakından tanıyan biri olarak yola çıktım. Amacım bu yolda Kartal halkıyla kol kola yürümek, kardeşçe yaşamak. Kartal’ın sorunlarına neşter vuracak projeler ile Kartal’ı geliştirmeyi, gelecek Kartal’ı partimin belediyecilik deneyimi ve vizyonu ile hak ettiği konuma taşımayı istiyorum. Kartal için artık değişim zamanı gelmiştir”dedi.
  KALKINMANIN ADRESİ
  Türkiye’deki gerçek yerel kalkınmanın mimarı olan AK Parti’nin insan odaklı hizmet anlayışına sahip; başta Kartal halkı olmak üzere tüm İstanbullulara hizmet verecek olan Millet Bahçesi, Millet Kıraathanesi gibi vizyon projelerin yanı sıra Meydan Kartal, Her Mahalleye Sağlık Merkezi, Yaşam Merkezleri, Kartal Yenilikçi Proje Geliştirme Merkezi, Spor Kompleksi, Merkez Kartal projeleri ile de Kartal halkının refahını artırmayı hedeflediğini açıklayan Onur İncehasan, ‘‘Gönülleri kazanacak bir belediyecilik anlayışıyla Kartal’ı mutluluk ve güven içerisinde yaşanan, modern alt ve üst yapıya sahip olan bir ilçe konumuna taşıyacağıma inanıyor ve söz veriyorum’’dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.