tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

METİN AĞIRMAN ADAY ADAYI OLDU

METİN AĞIRMAN ADAY ADAYI OLDU

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde CHP’den milletvekili aday adayı olan Metin Ağırman,  ülkeye ve geleceği borçları olduğunu belirtti.
Geçtiğimiz genel seçimlerde ön seçimden çıkan ancak kontenjan atamalarından dolayı sıralaması kayan ve milletvekilliğini kıl payı kaçıran Harita Mühendisi ve Mimar Metin Ağırman, 24 Haziran seçimleri için yeniden aday adayı oldu. 24 Haziran seçimlerinde bu kez seçilebilecek bir sıralamaya konulmasına kesin gözüyle bakılan ve dosyasını CHP Genel Merkezine teslim eden Ağırman, “Ülkemize ve geleceğimize borcumuz var. Dün olduğu gibi bugünde ülkemizin değerlerini yarınlara umutla taşımak ve Cumhuriyet değerlerimizi iktidar ve diktatör gücü ile yok etmeye çalışan anlayışın son bulması için 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde partimizin vereceği görev ve sorumlulukların farkında olarak 27.Dönem Milletvekili Aday Adaylığımı gerçekleştirdim”dedi.

2015 seçimlerinde ne vaat ettilerse bugün daha fazlasıyla halka hizmet için projeleriyle hazır olduklarını dile getiren Ağırman, “Yolumuz uzun ve yapılacak çok iş var. Cumhuriyetimiz için, Şehitlerimiz için, Çocuklarımızın Geleceği için, Doğamız için, Ranta Kurban Giden Ömrümüz için durmadan ve yorulmadan mücadelemizi gece ve gündüz, kapı kapı, esnaf ve ev demeden sürdüreceğiz. Halkımıza ve esnafımıza 2015’te vaat ettiğimiz projelerimizi inkar eden yapılamaz batarız, kaynak yok diyerek algı ve medya gücü başta olmak üzere devletin her türlü imkanlarını kullanarak tek adam anlayışına hizmet eden iktidarın ve anlayışın bu oyununu bozacağız”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.