tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

MALTEPE’DE ORTAYA ÇIKTILAR

MALTEPE’DE ORTAYA ÇIKTILAR

Yerel seçimler yaklaşırken, ortaya çıkan anket firmaları ortalığı karıştırıyor. Maltepe’de son günlerde kamuoyuna sosyal medyanın yanı sıra ev ve işyeri telefonlarını arayan kimliği meçhul kişiler yerel seçimlere yönelik soru soruyorlar.
Önce CHP Genel Merkezi, daha sonra Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın yaptırdığı iddia edilen anketlerde, Maltepelileri arayan meçhul bir kişi önümüzdeki dönemde kimi belediye başkanı görmek istediklerini soruyor. Anket için telefon açanlar, aralarında HDP milletvekili Alper Taş’ında aralarında bulunduğu Belediye Başkanı Ali Kılıç, CHP il yönetim kurulu üyesi Özgür Nas, İlçe Başkanı Engin Özkan ve iş adamı Özkan Yılmaz ile Cemal Atagün’ün de aralarında bulunduğu isimleri kamuoyuna soruyorlar. Bu isimlerden hangisinin belediye başkanı olması gerektiğinin yanı sıra kime oy verirsiniz diyerek soru soran anketörler hangi firma veya kimin adına bunu yaptıklarını ise açıklamıyorlar.
Bu tür anketler CHP ilçe örgütü tarafından tepkiyle karşılanırken anketin Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın yaptırdığı öne sürüldü. Bu iddia üzerine Kılıç, anketle ilgisinin olmadığına yönelik açıklama yaparken anketi yapanlar ve yaptıranlar ise araştırılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.