tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

KENDİ ADAYIMIZA DESTEK

KENDİ ADAYIMIZA DESTEK

Saadet Partisi Kartal İlçe teşkilatı 23 Haziran’da tekrar yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde arı gibi çalışıyor. Saadet Partisi tabanı başta olmak üzere İstanbulluların, kendi adaylarını tercih edeceğini dile getiren Kartal İlçe Başkanı Fehim Hava, Kartal Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin sorularını yanıtladı.
 31 Mart yerel seçimlerinde kendilerini terörle yan yana olmakla suçlayan AK Parti’nin önümüzdeki seçimler öncesinde, kendilerine sarıldığını vurgulayan Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı Fehim Hava açıklamalarda bulundu.  Millet ittifakı adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunu da sözlerine ekleyen Hava, “Bir seçim süreci geride kaldı. Ancak YSK AK Parti ve MHP’nin olağanüstü itirazları ile seçimleri yenileme kararı aldı. YSK tarafından açıklanan gerekçeli karar toplumda karşılık bulmadığı gibi inandırıcı da gelmedi” dedi.

“KENDİ ADAYIMIZ VAR”
31 Mart seçimlerinde kendilerini terörist ilan edenlerin bugün İmralı Adasından ayrılmadığını ve kol kola olduğunu dile getiren Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı Fehim Hava, Saadet Partisi olarak kendi adaylarıyla seçimlere gireceklerini de vurgulayarak “Dün bizi terörist ilan edenler ancak bugün Apo’un yanından ayrılmayanlar 23 Haziran seçimleri için bizden oy istiyorlar. Bizim Belediye Başkan adayımız var. Çalmayacak, çaldırmayacak, kamu malını kendi malı gibi koruyacak, yalan söylemeyecek Necdet Gökçınar ile yarışa yeniden giriyoruz” dedi.  Öğrencilere yönelik yapılan AKBİL indirimine de değinen SP ilçe Başkanı Fehim Hava, “Ardından su fi-yatları indirildi. Bunu yapabiliyor dunuz daha önce neden yapılmadı. İSPARK’ın gideri nedir? İSPARK hep zarar ediyor, bu paralar nereye gidiyor. Toplum olarak hesap soramı yoruz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.