tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

KARTAL YENI MEYDANA KAVUŞTU

KARTAL YENI MEYDANA KAVUŞTU

Kartal Belediyesi tarafından yaptırılan Komşuluk ve Dayanışma Meydanı açılışı gerçekleştirildi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı Ekrem Imamoğlu, bölge milletvekilleri ve siyasi parti temsilcilerinin katıldığı açılışa Kartal halkı büyük ilgi gösterdi.
Açılışta konusan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yuksel, Kartala yeni kavuşturdukları meydandan alanın kazanımlarından dolayı belediye eski başkanları Arif Daglar ve Altinok Öz’e teşekkür etti.
Daha sonra konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Ekrem İmamoğlu, “Enerjimiz var bir de söyleyeyim gençliğimiz var, her şey güzel oldu daha da güzel olacak. Bundan sonra 39 belediye başkanı hepimizin. Sayın Genel Başkanımız dediği gibi partizanlığı bitireceğiz. Bazı ayrımlar olabilir, mesela en genç belediye başkanı kim ona bakıp ona yardımcı olunabilir. Güzel bir meydan olmuş yapımı süren bir kültür merkezi var, onu hep beraber el birliği ile yaparız. Bugün kent ormanı açılışını yaptık, herkesin yüzü gülüyordu.” dedi.
İmamoğlu, “Haydarpaşa ve Sirkeci garlarını biz İstanbul halkı için istiyoruz. Benim şahsi bir talebim yok. Oğluma, kızıma, damadıma istemiyorum; 16 milyon İstanbul halkı için istiyoruz. Yanlış bir yola çıktılar, bir kez daha sayın Bakana yanlıştan dönülmesi için çağrıda bulunuyorum. Parti genel başkanlarının hepsinden destek istiyorum, katkı sunmalarını bekliyorum” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.