tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

İYİ PARTİYE ZİYARET

İYİ PARTİYE ZİYARET

CHP ile İYİ Parti arasında kurulan Millet ittifakının ortak adayı olarak atanan Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel çalışmalarını yoğunlaştırdı. Dün akşam CHP ilçe Başkanlığını ziyaret ederek, seçim startını veren Yüksel İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel’in değiştirilmesi yönünde medya da çıkan ve ortaya atılan algı operasyonlarını İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Bünyamin Balta çürüttü. İYİ Parti teşkilatını ziyaret eden CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel’e İYİ Partililer büyük ilgi gösterdi.
BALTA “ADAYIMIZ YÜKSELDİR”
İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ruşen Işık ve CHP ilçe Başkanı Muammer Çelebi’nin de katıldığı toplantıda ittifak adayı olarak Gökhan Yüksel’e Kartal’da sonsuz destek vereceklerini dile getiren İYİ Parti İlçe Başkanı Bünyamin Balta,  “Partilerimizin aldığı ittifak kararı doğrultusunda üzerimize düşeni yapacağız ve CHP’nin Kartal adayı olarak açıklanan Gökhan Yüksel’i destekleyip seçimlerde beraber çalışacağız. Son günlerde Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in de adının karıştığı gazete haberleri doğru değildir ve biz İYİ Parti olarak çıkan adayımıza sahip çıkacağız. Sayın Genel Başkanımız kesinlikle çıkan aday hakkında olumsuz yorum yapmamıştır, bu açıklamamı da İl Başkan Yardımcımızdan aldığım Genel merkez bilgileri doğrultusunda yapıyorum. Bundan daha net bir açıklama olamaz”dedi.
IŞIK; “GENEL BAŞKANIMIZIN BÖYLE BİR SÖYLEMİ YOKTUR”
İyi Parti İstanbul İl Başkan yardımcısı Ruşen Işık, “Basında çıkan haberleri duyar duymaz Genel Merkezimizle irtibata geçip haberin doğruluğunu sordum ve Kartal ziyareti yapacağımı müdahale etmemiz gereken bir olup olmadığını sordum ve haberlerin gerçeği yansıtmadığını bizzat Genel Merkezimizden aldım. İlçe Başkanımızın yaptığı açıklamalara bende evet diyorum ve seçimlerde CHP Kartal Belediye Başkan adayı ile çalışacağız. ” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.