tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU

İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU

Şubat ayı içinde yapılacak olan İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı’na Fuat Onbaşılı aday oldu. Bir restaurantta partililer ile bir araya gelen ve adaylığını açıklayan Onbaşılı, Kartal siyasetinde büyük etki yapacak projeler ile göreve talip olduğunu vurguladı.
Belediye Meclis Üyeleri Mukadder Gürcan, Kadri Ateş ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin de katılarak, destek verdikleri İYİ Parti Kartal ilçe Başkan adayı Fuat Onbaşılı, partililer ile buluştu. İYİ Parti’nin Kartal Kurucularından olduğunu dile getiren Onbaşılı, partilerinin bugüne kadar geldiği noktada bir çok meşakketli yollardan geçtiğinin altını çizdi.
SİYASETTE ROL ALDIK
Meral Akşener’in Genel Başkanlığında kurulan İYİ Parti’nin Türk siyasetinde önemli bir rolü olduğunu dile getiren Onbaşılı, partilerinin Türk siyasetine ve halkına umut olduğunu da sözlerine ekledi. Demokrasi mücadelesinde ön saflarda yer aldıklarının altını çizen Onbaşılı, “Partimiz 2017 yılında kuruldu, ancak bir genel ve İstanbul seçimlerinin yenilenmesiyle birlikte toplam 3 seçim geçirdi. Millet sevgisiyle yola çıkan yeni bir partiyiz. Her doğan bebek ayağı kalkıp hemen koşamıyorsa bizde adım adım hedeflerimize doğru yürüyoruz. Partimizi alacağımız iyi sonuçlarda daha da ileriye taşıyacağız”dedi.
KAYBETTİREN OLDUK
Türkiye’nin İYİ Partili kadrolara büyük ihtiyaç duyduğunu ifade eden Kartal İlçe Başkanı adayı Fuat Onbaşılı, “Geçirdiğimiz seçimlerde hep kazandıran, ama kaybettiren taraf olduk. İstanbul başta olmak üzere yerel seçimlerde bir çok belediyelerde kaybettiren ve kazanan belediye başkanlarını kazandıran partiyiz”dedi.
PROJELERLE GELİYORUM
İYİ Partinin kurultay dönemine girdiğini ve Ocak ayında delege, Şubat ayında da ilçe kongrelerinin yapılacağını hatırlatan Onbaşılı, “Parti içi demokrasimiz daha fazla çalıştırılarak, alkışlanacak duruma getirilecektir. Kartal’da bütün vatandaşlarımızı kucaklayarak, partililerimize eşit davranarak ülke siyasetindeki hedeflerimize yol alacağız. Daha güçlü bir ilçe teşkilatı oluşturarak, hiç kimseyi kaybetmeden Kartal’da iyilikleri çoğaltacağız. Kartal siyasetinde damgasını vuracak, projeler ile geliyorum. Bunun içinde hem vatandaşlarımızdan hemde partililerimizden destek istiyorum”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.