tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

Gökhan Yüksel’den Soğanlık esnafına ziyaret

Gökhan Yüksel’den Soğanlık esnafına ziyaret

CHP’li Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Ekonomist Gökhan Yüksel, çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere toplumun her kesimiyle diyaloğa girerek destek isteyen Yüksel, Soğanlık Çarşı esnafını ziyaret etti. Tek tek tüm Soğanlık esnafını dolaşan Yüksel, esnafın sorun ve taleplerini dinleyerek çözüm yollarını anlattı.
CHP Belediye Başkan aday adayı Gökhan Yüksel, “Esnafımızı ziyaret ederek bol kazançlar diledik. Esnafımızın sıkıntı ve taleplerini bizzat karşılıklı sohbet ederek dinledik. Her zaman esnaf ve vatandaşımızın yanındayız. Onların sorunlarını çözmek için adayız. Esnafımıza neden aday olduğumuzu anlattık. Onlardan aday adaylığımız ile ilgili çok olumlu geri dönüşler aldık. Gösterdikleri ilgi ve alaka için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Soğanlık Çarşı esnafı, Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Ekonomist Gökhan Yüksel’e büyük ilgi gösterdi. Genç ve tecrübeli bir aday adayının olmasından mutluluk ve heyecan duyduklarını dile getiren Soğanlık esnafı, Ekonomist Gökhan Yüksel’e başarılar dileyerek destek sözü verdiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.