kartal-ilan
Hakimiyet Gazetesi

DENEYİMLİ BELEDİYECİ

DENEYİMLİ BELEDİYECİ
Pendik Belediye Başkan eski yardımcılarından ve Dernekler Federasyonu Başkanı Avukat Ramazan Öztürk, Pendik’e talip oldu. AK Parti’den Belediye Başkan aday adaylığına başvuran Öztürk, 700 bin nü-fuslu Pendik’e hizmet etmek istediğini söyledi.
Başvuru dosyasını İlçe Başkanlığına teslim eden ve daha sonra Pendik’te bulunan dernek yöneticileri ve gazeteciler ile bir araya gelen AK Parti Belediye Başkan aday adayı Ramazan Öztürk, iddialı konuştu. Pendik’in nüfusunun 700 bine ulaştığını ve kazandığı ivmeyi yukarılara taşımak için aday adayı olduğunu açıklayan Öztürk “16 yıldır STKcılık yapıyorum ve 3 yılda Pendik Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yaptım. Halen Pendik Belediye Meclis Üyesiyim. İnsanların gönüllerine dokunmak Pendik’te yapılan iyi hizmetlerin devamını sağlamak için aday adayı oldum”
Aday adaylığının bayrak yarışı olduğunu vurgulayan Öztürk, “Hangi aday adayı arkadaşım Genel Merkez tarafından adaylık görevine atanırsa atansın teşkilat olarak hep birlikte destek vereceğiz” dedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.