tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

Burak Akman, Meclis Üyeliğine aday

Burak Akman, Meclis Üyeliğine aday

AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev yapan genç siyasetçi Burak Akman, Adalar Belediye Meclis üyeliğine başvurdu.
AK Parti Adalar ilçe teşkilatının emektarlarından Burak Akman, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler için Belediye Meclis üyeliğine aday adayı oldu.
Halen Adalar Belediyesi’nde üç meclis üyesi bulunan AK Parti’de yeni dönem için aday adaylıkları başladı. 12 Aralık’a kadar devam edecek olan başvuru sürecinde, Adalar’da ilk Meclis üyeliğine aday olan isim Burak Akman oldu. Partinin gençlik kolları, mahalle birim başkanlığı ve ilçe yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra ilçe başkan yardımcılıklarında bulunan Burak Akman, başvuru dosyasını ilçe Başkanı Avukat Özlem Öztekin Vural’a teslim etti.  Özellikle Adalar’ın CHP’li Belediyesi tarafından hizmet üretilmediğini ve AK Parti’ye büyük ihtiyaç duyulduğunu dile getiren Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Burak Akman, kendisine görev verilmesi halinde ilçe sakinlerinin Meclis’teki temsilcisi olacağını söyledi.
AK KADROLAR GELECEK
Adalar’ın bu dönem AK Belediyecilik ile tanışacağını da sözlerine ekleyen Akman, “İlçe Belediyesi hizmet üretemez duruma getirildi. İlçenin her tarafından ayrı bir sorun yaşanıyor. Halkın mevcut Belediye yönetimine tanıdığı kredi sona erdi. Adalar’ın daha yaşanılır bir kente dönüşmesi, Türk turizminden hak ettiği payı alabilmesi için AK Parti’ye büyük ihtiyacı bulunuyor. Bende ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim ve havasını kokladığım Adalar’a hizmet noktasında daha fazlasını yapabilmek için bu göreve talip oluyorum. Aday olup seçilirsem Adalar’ın gelişimi için katkı sağlamak istiyorum “dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.