kartal-ilan
Hakimiyet Gazetesi

BAŞVURUSUNU YAPTI

BAŞVURUSUNU YAPTI

Geçtiğimiz dönem Ak Parti Maltepe ilçe başkan yardımcılığı görevini yapan, Mali Müşavir/Eğitimci Ercan Gümüş; 24 Haziran’da yapılacak erken seçimlerde İstanbul 1.Bölge milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

AK Parti’den milletvekili olmak isteyenler için aday adaylığı başvuru sürecinin son günlerine doğru, Maltepe ve İstanbul siyasetinin yakından tanıdığı ve birçok Sivil toplum kuruluşunda görev alan özellikle Sivas STK’larından ve Gençlerin gelişimine ilişkin Projelerde tanıdığımız Ercan Gümüş AK Parti İstanbul İl Başkanlığına giderek aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Ülkemizin çok önemli bir yol ayrımında olduğunu belirten AK Partili Gümüş, içte ve dıştaki düşmanlarımıza karşı güçlü siyaset ve güçlü yönetim vurgusu yapan açıklamasında; “ 24 Haziran’da yapılacak olan erken genel seçim, Türk siyaset tarihinin en önemli seçimidir. Ülkemizdeki tüm dengelerin ve yönetim şeklinin değişeceği, Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi’nin hayata geçeceği bu tarihi seçimlerde, bir AK Parti neferi olarak görevimizin ve sorumluluğumuzun farkındayız. Her kademesinde görev yaptığım, partim ve Cumhurbaşkanım Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a milletvekilliği aday adaylığımla destek vermekten onur ve gurur duyduğumu tüm kamuoyuyla paylaşmak istiyorum” dedi.
ERCAN GÜMÜŞ KİMDİR BİYOGRAFİSİ
25 MAYIS 1978 ‘de İstanbul’da doğdu. İlk öğrenim hayatına Maltepe’de başladı. Lise öğrenimini Kadıköy Ticaret Lisesinde tamamladıktan sonra , yüksek öğrenimini Abant İzzet Baysal – Muhasebe – , Anadolu Üniversitesi – İşletme / muhasebe Finansman , Okan Üniversitesi Muhasebe denetim konularında Yüksek Lisans yaparak tamamladı.
İŞ HAYATI

Üniversite öğrenimini tamamladıktan sonra 1996 yılında Denizcilik sektöründe Grup şirketlerinde muhasebe yetkilisi olarak çalışmaya başladı. Çeşitli şirket kurulum ve organizasyon çalışmaları içerisinde bulundu . Bu çalışmaları devam ederken özellikle Maltepe ilçesinde Muhasebe konusunda eğitim veren kuruluşlarda Muhasebe eğitmeni olarak 1997 Mayıs döneminden itibaren görev almıştır. Ercan GÜMÜŞ’ün 1996 yılından itibaren misyon edindiği “Topluma Eğitimle katlı yaratma” çalışmalarının bir örneği olarak Eğitim Sektöründeki çalışmaları 1997 yılından itibaren devam etmektedir. Şirket yöneticiliği zamanında ve Eğitmen olarak çalıştığı dönemlerde Takım oyunu ve organizasyon becerilerine önem vermiştir. 2006 yılından itibaren İstanbul Serbest muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na (İSMMMO) bağlı olarak Maltepe’de Serbest muhasebeci Mali Müşavir olarak , Müşavirlik ve Danışmanlık hizmetlerine ekibi ile devam etmektedir.Eğitim Sektöründe ise Özel Eğitim kurumlarında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Adaylarına Mali Tablolar Analize ve Türk Vergi sistemi üzerinde Eğitmen olarak Eğitim vermeye de Devam etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.