tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

“BAŞIMIZI DEĞİL GÖVDEMİZİ KOYDUK”

“BAŞIMIZI DEĞİL GÖVDEMİZİ KOYDUK”

Önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimlere Kartal’da iddialı hazırlanan AK Parti ilçe Başkanı Gürkan Akyol, kazanmak için başlarını değil gövdelerini ortaya koyduklarını söyledi. Basın toplantısında gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Akyol, Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü ise sert sözlerle eleştirdi.
HATALARIMIZ SEÇİM KAYBETTİRDİ
2009 seçimlerinde teşkilat olarak yaptıkları hatalardan dolayı Kartal’da yerel seçimleri CHP’ye kaptırdıklarının altını çizen Akyol, “Ancak bu seçimlerde bu hatayı yapmayacağız. Adayımız kim olursa olsun AK Parti teşkilatı olarak seçimleri kazanma yoluna gideceğiz. CHP burada hizmet yaptığı için kazanmadı. Bizim iptal edilen 14.800 oyumuz var. Sandıklara sahip çıkacağız. Gerekirse ben ceketimi çıkarım sandık başında bekleyeceğim. Genel Merkezin yaptırdığı anketlerde partimiz ciddi oranlarda öndeyiz. Bizde Kartal halkı da hazır” dedi.
CHP ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRDI
CHP’li Kartal Belediyesinin trajedik duruma düştüğünü söyleyen Akyol, “Kartal’a haftada yarım gün çalışan yürüyen merdiven yaptılar. Kadın dostuyuz diye yola çıkıp, taşların üzerine asfalt döktüler. Kadın dostuyuz diyenler 10 yıl neredeydi? 21. Yüz yıl belediyeciliğinde Kartal Belediyesinin geldiği durum ortada. CHP’li Kartal Belediyesi burada her şeyi eline yüzüne bulaştırdı. Belediye borç içinde, hizmet veremez duruma geldiler. Çalışanlarına bile borcu var”dedi
NE KÖY NE KENT
Kartal’ın köy ile kent arasına sıkıştırıldığını ifade eden AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol, “Biz burada Türk, Alevi, Sünni, lazıyla aynı gemide yaşıyoruz. Biz ilçemizin içinde bulunduğu bu talihsizliğine son vereceğiz. 31 Mart seçimlerinde mutlaka Kartal halkının özlediği ve hasret gittiği AK Parti Belediyeciliği ile Kartal’ı yeniden buluşturacağız. Partimizin 16 yılda yaptıklarını gören Kartal halkı neler kaybettiğini görüyor. AK Belediyeciliğe burada büyük bir özlem var. Halkımızın istek ve arzularına mevcut belediye yönetimi cevap verememektedir. İlçemizin hali içler acısı. CHP’nin Kartal’da yalanlar üzerine kurduğu korku imparatorluğuna son vereceğiz” dedi.
VEBALE GİRMEYECEĞİZ
Kartal Belediyesini kazandıklarında hiçbir çalışanın işiyle oymayacaklarını da vurgulayan Akyol, “Belediye’de çalışanların haklarına sahip çıkacağız. Çalışanların işine son vermek gibi düşüncemiz yok. Orada çalışanların vebalini almayacağız. Kimsenin ekmeği ile oynanmayacak” dedi.
İDO GERİ GELİYOR
Kartal’a yapılacak yatırımlar ile ilgili olarak da bilgi veren AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol, iptal edilen Kartal Yalova deniz otobüsü seferlerinin yeniden başlayacağını kaydetti.  Kartalın kaybolan değerlerinin üzerine değer katacaklarını vurgulayan Akyol, Kızılay hastanesinin devlet hastanesi statüsü kazandırılacağını da sözlerine eklerken “İlçemizin bir tören alanı bile yok. Stadyum yıkıldı yerine çadırlar kuruldu. Riskli ilan edilen bölgelerin içinde bulundukları sorunları da Yunus Mahallesi’nin beklentisini de AK Partili kadrolar çözecektir” dedi.
Akyol Belediye Başkan aday adaylığı süreci ile ilgili olarak ise “Başkan aday adayları 5-12 Kasım Belediye Meclis üyesi aday adayları 5 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında başvurularını yapabileceklerini duyurdu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.