tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

“BAHAR YENİLENDİ”

“BAHAR YENİLENDİ”

Mazbatasını aldıktan sonra beraberinde partililer ile birlikte Kartal Belediyesi’ne geçen Yüksel, görevini de Op. Dr. Altınok Öz’den devir aldı. Çiçeği burnunda Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i makam odasının bulunduğu katta asansör önünde karşılayan ve çiçek veren Op. Dr. Altınok Öz, siyasi mesajlarda verdi. 2009’da başlayan ve 10 yıl süren belediye başkanlığı görevini Gökhan Yüksel’e teslim etmekten mutlu olduğunu dile getiren Öz, “2009’da başlayan Kartal’da sosyal demokrat belediyeciliğinin devamı olarak genç bir arkadaşa nöbeti devir ediyorum. Çok usule olmayan ve alışagelmeyen bir metotla belediyecilik yaptık. Fakat sosyal demokrat ilkelerine uyarak, toplumsal barışı ön plana çıkararak hizmet anlayışını ortaya koyduk. Seçim sürecini arkadaşımız çok güzel götürerek göndere bayrağı dikmeye başarmıştır. Kendisine teşekkür ediyorum. Hiç kimse Altınok ile Gökhan Yüksel arasında her hangi bir ayrışım var gibi görmesin. Benim Gökhan Yüksel ile Kartal özelinde hiçbir sorunum yoktur. Partinin ideolojik yapısından dolayı ayrışmış gibi göstermenin kimsenin hakkı da yoktur.”dedi.
YENİDEN CHP OLARAK
Kendisi için yerel yönetim sürecinin bittiğini de vurgulayan Öz, “CHP yeni CHP olarak değil, yeniden CHP olarak yoluna devam etmelidir. Ayrıştığımız nokta da budur. Seçim sürecinde bazen alanda gözükürsünüz bazen de gölgenizi hissettirirsiniz. Bundan sonra eski başkan olarak kendisinin emrindeyim. Mühür kimde ise Süleyman odur. Bunun için Mühürüde teslim ediyorum”diye konuştu.
BAHAR YENİLENDİ
Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ise konuşmasında görevi devir aldığı Altınok Öz’e teşekkür ederek,  Bu bir veda değil. Bayrak değişimidir. Kartal’da bütün komşularımızı kucaklamaya devam edeceğiz. Kartal’a daha fazla hizmet ederek devir aldığım bayrağı yukarı çıkartacağız. Hizmet kalitesini yükselteceğiz. Kartal’a bahar geldi. İnşaallah İstanbul’a da gelecek. Bizim nezdimizde İBB başkanı İmamoğlu’dur”dedi. Daha sonra Kartal’ın yeni Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Atatürk anıtına çelenk koydu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.