tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

ARTUÇ “PROJELERİM HAZIR”

ARTUÇ “PROJELERİM HAZIR”

İnşaat Mühendisi Turabi Artuç, önümüzdeki yerel seçimler öncesinde CHP’den Belediye Başkan aday adaylığına başvurdu.
Haber Merkezi
Kartal’ın tanınmış siyasetçilerinden inşaat mühendisi Turabi Artuç, Belediye Başkan aday adayı oldu. CHP ilçe binasına gelerek, aday adaylığı dosyasını ilçe başkanı Muammer Çelebi’ye teslim eden Artuç, Kartal’da hizmete yönelik büyük hayallerinin olduğunu bildirdi.
Belediye Başkan aday adaylarından Hüsnü Süslü’nün de katıldığı baş vuru töreninde konuşan CHP ilçe Başkanı Muammer Çelebi, tüm aday adaylarına ilçe yönetimi olarak eşit mesafede bulunduklarının altını çizdi. Genel Merkezin kimi aday gösterirse göstersin, desteklerinin tam olacağını belirten Çelebi, “Adayımız kim olursa olsun, yeniden Kartal’da partimizin iktidar olması için örgütümüzle birlikte sokaklara çıkacağız. Elini sıkmadığımız, dokunmadığımız Kartallı kalmayacak”dedi.
Belediye Başkan adaylığına kendisine verilmesi halinde adil ve adaletli bir şekilde Belediye’yi yöneteceğini belirten CHP Belediye başkan aday adayı Turabi Artuç, gazetemize yaptığı açıklama da “Belediye Başkanlığı koltuğu halka hizmet için adanmış bir koltuktur. Amacımız bu koltukta oturmak değil, Kartal’ı yükseklere çıkarmak için verilecek olan hizmetlere imza atmaktır. Ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz, havasını kokladığımız Kartal’a hizmet etmek benim için büyük onur olacaktır”dedi. Projelerinin hazır olduğunu dile getiren Artuç, “Biz Kartal’da hem halkın iktidarını kuracağız, hem de her alanda hazırladığımız projelerimiz ile ilçemizin geleceğini kuracağız”dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.