tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

ANADOLU YAKASININ ANA ÜSSÜ OLACAK

ANADOLU YAKASININ ANA ÜSSÜ OLACAK

Kartal Belediye Başkanlığı adaylığına talip olan Belediye Meclis Üyesi Mimar Hüseyin Karakaya, Kartal’ı yeniden Anadolu yakasının üs merkezi haline getireceklerini söyledi. Koca bir köy görünümünde olan Kartal’ı eski ihtişamlı günlerine yeniden AK Parti’li kadrolar tarafından kavuşturulacağının altını çizen Karakaya, Belediye yönetimini ise eleştirdi.
Kartal’ın 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden aklanarak, marka olması yönündeki projelerin hızla devreye sokulacağını ifade eden Belediye Başkan aday adayı Mimar Hüseyin Karakaya, “Kartal markasına yeniden kavuşacak.  Kartal’ın sorunları belli. 5 tane yavru ilçe doğurmuş olan kadim köklü İstanbu’un eski ilçelerinden Kartal’ın bugün hangi halde olduğunu herkes görüyor”dedi.
2009 seçimlerinde Kartal’ı kazanan CHP yönetimine yönelik eleştirilerde de bulunan Karakaya, “Kartal özüne döndü diye sloganları vardı. Verdikleri bu mesaj ile Kartal’ı 1994 yılı öncesine çevirdiler. 94 seçimleri öncesinde dağ gibi biriken çöpler, akmayan sular ve diğer sıkıntılar içinde bulunan terk edilmiş bir şehir vardı. Şimdi de 94 seçimlerinde olduğu gibi, inançlı, yürekli, vatan sevgisi olan AK partili kadrolar Kartal’da göreve gelecek, ilçemizin kaderini yine değiştirecektir.  Kartal’ı şaha kaldıracak, bizden ayrılmış olan 5 ilçemizin yine ana üssü yapacak projelerimiz ile göreve talibiz.  Malus tarihini değiştireceğimiz Kartal’ı medeniyet, kültür ve bitmiş olan ticari aktivitesini yeniden canlandırarak, koca bir köy olmaktan kurtaracağız”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.