kartal-ilan
Hakimiyet Gazetesi

ADAYLIĞINA KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR

ADAYLIĞINA KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR

Anadolu Yakası’nın önemli merkezlerinden biri olan Maltepe’de iş adamı ve Jeofizik Mühendisi Kadem Ekşi’nin adı Belediye Başkan adaylığında geçiyor. Maltepe halkının yakından tanıdığı ve çevresinde sevilen bir kimliği bulunan Kadem Ekşi’nin adının gündeme bomba gibi düşmesiyle heyecanlı bekleyiş devam ediyor.
İki dönemdir CHP’nin yönettiği Maltepe’de hem sağ, hem de sol seçmenden oy alabilecek tek isim konumundaki Kadem Ekşi bir çok sivil toplum kuruluşunda aktif görev yapıyor. Aday gösterilmesi halinde CHP’li Ali Kılıç’ın da korkulu rüyasına dönüşen Ekşi toplumun her kesiminden büyük ilgi görüyor.
Aday gösterilmesi halinde üzerinde yıllardır çalıştığı projeler ile Maltepe’yi kalkındırmanın yanı sıra geleceğe de hazırlayacak olan AK Partili Kadem Ekşi’ye olan sevgi zinciri de her geçen gün biraz daha büyüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Her kesimden oy alabilecek adaylar ile yola çıkacağız” şeklindeki açıklamalarına uyan bir isim olan Kadem Ekşi’nin en çok konuşulan isimler arasında yer alması ise Maltepe halkının umudu oldu. Üyesi bulunduğu Maltepespor’un birlik ve beraberlik gecesine katılan Ekşi, spor, iş ve siyaset dünyasının da ilgi odağı oldu. Salona girmesiyle birlikte tüm gözlerin üzerine çevrildiği Ekşi’ye olan güven bir kez daha onaylandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ahmet yavuz dedi ki:

    Benim kanaatime göre Maltepede herkesten oy alabilecek tek aday Öğretmen ve İşadamı olan Veysi AKAY dır. Ama yinede Kadem ekşi ye başarılar dilerim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.