tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

Muharrem İnce’den CHP’ye çok sert eleştiri: Yalanın merkezi
Muharrem İnce aday olduğu 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimleri gecesi yaşananlarla ilgili çok sert açıklamalarda bulundu: Seçim gecesi başladılar yalanlarına, hala devam ediyorlar. Yalanın da, iftiranın da, kurgunun da merkezi CHP Genel merkezi.
2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olan Muharrem İnce o gece yaşananlarla ilgili açıklama yaptı.
İnce, “Bana seçim gecesi atılan iftiraların, bana hem seçim sonuçlarını vermeyip hem sistemini çökerten, şu an hala partide yönetici. 2,5 senedir parti yara almasın diye susuyorum. Gece 2,5’a kadar beraberdir. Açıp neden kontrol etmiyorsun. ‘İftira atmayın arkadaşımıza’ niye demiyorsun? Demek ki talimat almışsın. Partiden 8 puan fazla aldım diye bunun intikamını alıyorlar benden. Seçim gecesi başladılar yalanlarına, hala devam ediyorlar. Yalanın da, iftiranın da, kurgunun da merkezi CHP Genel merkezi” ifadelerini kullandı.
“SARAYDAN PARA ALAN KİM?”
Parayla parti kurdurma iddiası hakkında da konuşan Muharrem İnce, “Şimdi gelelim Saray’dan para alacak iddiasına. Biri Saray’dan para alıyor ve parti kuracak. Bir gün sonra grup başkanvekili açıklama yapıyor ve ‘Kastedilen Muharrem İnce değil. Sana kastedilmeyen kim diye sormuyoruz ki. Kastedilen kim? Muharrem İnce değilse kim? Bana sürekli yalan atıyorsunuz. Seçim gecesi neredeydin? diye soranlar, bu soruyu sorduranlar da onlar. Aynı kurguyu yapanlar. ” dedi.
KILIÇDAROĞLU NE DEMİŞTİ?
Kılıçdaroğlu, “İktidar Millet İttifakı’nı bozmak için her operasyona başvuruyor. Belli kişilere, kurumlara ciddi paralar veriliyor. ‘CHP’de bulunmuş kişileri finanse ederek ayrı parti kurdurtabilir miyiz’ çabası var” demişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.