tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 82. yılı nedeniyle anma mesajı yayınladı. Mesajında, Atatürk’ün bizlere özgür ve bağımsız bir millet olarak yaşama onurunu kazandırdığını ifade eden Başkan Yüksel, “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuzluğa uğurlayışımızın 82. yıl dönümü. Milletimiz, O’nun önderliğinde; büyük bir cesaret, inanç ve dayanışma ile Kurtuluş Mücadelemizi başlatarak, istiklal ve istikbal yolunda her türlü engelin nasıl aşılabileceğini tüm dünyaya gösterdi.
O’nun ileri görüşlülüğü ve evrensel değerler üzerine kurduğu düşünceleri günümüze ve geleceğimize ışık tutmayı sürdürüyor. Atamızın emanetine sahip çıkmanın ancak mutlak bir kararlılıkla ilkelerini ve fikirlerini yaşatarak mümkün olabileceğini biliyoruz. Bıraktığı mirası ilelebet koruyacak, eserlerini daima ileriye taşımak için çalışacağız.Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, özlem ve minnetle anıyorum”dedi.
Atatürk’ü anmak için yarın sabah 8.45’te Kartal Meydanında Atatürk anıtına çelenk konulacak. Daha sonra ise Fatin Rüştü Anadolu Lisesi salonunda saat 10.00’da tören düzenlenecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.