tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

Meclis Başkanı Şentop, Yassıada yargılamalarının hukuki dayanağının kaldırılmasını içeren kanun teklifi ile ilgili ‘Yassıada teklifi, Salı günü Meclis Genel Kurulu’na gelecek. Teklif ile yaralar sarılmış olacak’ dedi.
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ programı kapsamında Sanayi ve Ticaret Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay’ı ziyaret etti. Ardından TSO Meclisi ve oda üyeleriyle bir araya gelen Şentop, burada yaptığı konuşmada “Yassıada teklifi salı günü Meclis Genel Kuruluna gelecek. Teklif ile yaralar sarılmış olacak” diye konuştu.
“SEÇİM SÜRECİ BU KEZ HIZLI İLERLEDİ”
TBMM Başkanlık seçimine de değinen Şentop, “Seçim süreci bu kez biraz daha hızlı ilerledi ve adaylığımız ilan edildi.” ifadelerini kullandı. Şentop, adaylığıyla ilgili hem Türkiye genelinden hem de memleketi Tekirdağ’dan kendisine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
“ÇALIŞAN VE ÜRETEN KESİM SIKINTI YAŞIYOR”
Tekirdağ Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın ve birliğin ilçe başkanlarıyla da bir araya gelen Şentop, salgın nedeniyle dünyada olduğu gibi Türkiye’de çalışan ve üreten kesimin sıkıntılar yaşadığını söyledi. Şentop, Türkiye’nin bu mücadelede birçok ülkeye kıyasla başarılı olduğunu vurgulayarak, vakaların artması ve tedbirlere dikkat edilmemesi durumunda yeniden kısıtlamalara gidilebileceği uyarısında bulundu.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.