tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu beraberindeki heyet ile birlikte Adalar’a çıkartma yaptı.
Koronavirüsü nedeniyle giriş ve çıkışların kısıtlı olduğu Adalar’a geçen Kaftancıoğlu Belediye’yi ziyaret ettikten sonra ilçede incelemelerde bulundu. İlk önce Adalar Belediyesi’ne giden Kaftancıoğlu Belediye Başkanı Erdem Gül’ü makamında ziyaret etti. Burada Adalar ilçesi, Koronavirisüne yönelik alınan belediye’nin çalışmaları hakkında Başkan Erdem Gül’den bilgi alan Kaftancıoğlu, CHP ilçe binasını da ziyaret etti. Ramazan ayında ve Koronavirüsü nedeniyle evinden çıkamayan yaşlılar için düzenledikleri kampanyalarla yemek pişirerek, dağıtımını gerçekleştiren Büyükada Cemevini’de unutmayan Kaftancıoğlu dünyanın en büyük ahşap binası durumunda olan Rum yetimhanesini, İBB’ye ait at ahırlarını da gezdi. Adalılar ile sohbet eden Kaftancıoğlu Şehit er Murat Yüksel’in ailesini de nezaket ziyaretinde bulundu.
Adalar’daki çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu,CHP belediyelerinin Pandemi döneminde halkla büyük bir dayanışma içerisinde olduğunu belirterek “Sosyal belediyeciliğin ne kadar önemli olduğunu bu süreçte bir kez daha gördük. Tüm belediyelerimiz, büyük bir fedakârlık gösterdi. Buraya Belediyemize teşekkür etmeye geldim.” Adalar belediye Başkanı Erdem Gül ise, bu süreçte Ada halkının dayanışma duygusunun ön plana çıktığını belirtti. Kaftancıoğlu’nun Adalar ziyaretine CHP İlçe Başkanı Ercan Akpolat, Belediye Meclis Üyeleri, İYİ Parti yön

eticileri de eşlik etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.