kartal-ilan
Hakimiyet Gazetesi

AK Parti Kartal Belediye Meclis Üyesi ve Sırat Köprüsü platformu başkanı Haydar Göksoy’a en anlamlı ödül Cevizli Mahallesi Muhtarlığından geldi.
Göksoy, kurduğu Sırat Köprüsü platformu ile yeni tip COVİD-19 olarak adlandırılan Korona virüsü’nün başlaması ve Ramazan ayı nedeniyle başlattığı yardım kampanyalarıyla mahalle muhtarları aracılığıyla dar gelirli ve fakir ailelerin umudu oldu. Bir çok ailenin gıda ihtiyacının karşılandığı ve borçlarının ödendiği yardımların mimari olan Sırat Köprüsü Platformu Başkanı Haydar Göksoy, bu sırada da Koronavirüsü’nü yakalanarak tedavi gördü. Bir süre tedavi gören Haydar Göksoy, iyileşir iyileşmez yine platform aracılığıyla yardımlaşma geleneğini sürdürdü.
MUHTARLIKTAN PLAKETE
Cevizli Mahallesi muhtarı Memiş Dikilidaş, yardım köprüsü Haydar Göksoy’a yaptığı bu hayırlı hizmetinden dolayı plaket verdi. Mahalle muhtarlık binasında gerçekleştirilen ve mahallenrin kanaat önderlerinin de katıldığı törende, muhtar Dikilidaş, “Kartal Ak Parti Meclis Üyesi değerli Kardeşimiz Haydar Göksoya Cevizli muhtarlığı ve mahallemizin kanaat önderleri ile birlikte mahallemize yapmış olduğu hayır ve yardımlardan ötürü kendisine plaket taktim ettik. Daha sonra yine kardeşimiz ile birlikte mahallemizde tespit etmiş olduğumuz ihtiyaç sahiplerinin bire bir evlerine giderek Faturalarını ödemek maksadıyla Maddi yardımlarda bulundu. Meclis üyemizin yapmış olduğu tüm hayır işlerinden ve hizmetlerinden ötürü Cevizli mahallesi olarak teşekkür ederiz.”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.