tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

Cami hoparlörlerinden çalınan Çav Bella marşı ve Selda Bağcan’ın “Yuh yuh” şarkısıyla ilgili tartışmaların yaşandığı İzmir’de CHP’li gençlerden örnek davranış haberleri geldi. Gençler, Karşıkaya’nın Yamanlar Köyü camiini restore edip boyadılar.
Sosyal yardım çalışmalarıyla koronavirüs sürecinde aktif rol oynayan CHP Gençlik Kolları, bir caminin dış cephesindeki eskime ve zedelenmeyi fark etmelerinin ardından camiyi onarıp temizlediler.
Pandemi süreci boyunca sosyal yardım çalışmalarına sahada da destek veren CHP Gençlik Kolları, İzmir’in Karşıyaka ilçesine bağlı Yamanlar Köyü ziyaretinde bir caminin dış cephesindeki eskimeyi ve zedelenmeyi farkettikten sonra arefe günü bu çalışmayı yapmaya karar verdi. Karşıyaka Belediye Belediye Başkanı Cemil Tugay’ın da katıldığı çalışmadan Yamanlar Köyü camii onarılırdı boyandı. CHP’li gençler, “Ülkemizde hayat normale dönene dek örgütümüz ile beraber çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştular. CHP’li gençlerin bu tutumları ise köy halkı tarafından takdirle karşılandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.