tuzla-reklam
Hakimiyet Gazetesi

40 YILDIR KARTAL’DA YAŞIYOR

40 YILDIR KARTAL’DA YAŞIYOR

KARTAL’A TECRÜBELİ İSİM
Kartal Belediyesi ve İBB’de 15 yıldır aralıksız olarak Meclis üyeliği yapan mimar Temel Yaz, Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. İlçe binasında düzenlenen törenle aday adaylık dosyasını ilçe Başkanı Gürkan Akyol’a teslim eden Yaz, Kartal’a hizmet etme yönünde azminin bulunduğunu belirtti.
44 yıldır Kartal’da yaşamını sürdürdüğünü dile getiren Mimar Temel Yaz, 2003 yılından beri aktif siyasetin içinde yer alıyor. İlçe Yönetim Kurulu üyeliğinin yanısıra 15 yıldır aralıksız Belediye Meclis üyeliği de yapan Yaz, edindiği bilgi ve tecrübeleriyle Kartal’ın gelişimine Belediye Başkanı olarak katkı vermek istediğini söyledi. Kartal’ın tüm sokaklarını aşındırdığını ve Kartal için çalıştığını ifade eden Yaz, “İlçemiz hem gelişim hemde vizyon açısından buradan ayrılarak ilçe konumuna yükselen 5 ilçenin gerisinde kalmanın acısını yaşıyoruz. İlçemizin eksiklerini hep beraber yaşadık. 2014 seçimlerinde kaybettiğimiz Kartal’ı 2019 seçimlerinde yeniden AK belediyeciliğe kavuşturmak istiyoruz” dedi.
450 bini bulan nüfusuyla Kartalı insanlar arasında ayrıştırmadan, Kartal için için çalışacaklarını kaydeden Yaz, “Emeklisi, esnafı, kadını, genci, engellisi ile her kesi kucaklayan bir yönetim anlayışını ortaya koymak için yola çıkıyorum.  Kartal gelişsin, modernleşsin, güzelleşsin içindeki insanlar mutlu olsun, yüzü gülsün dile adayım”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.